NDE ma wielki wpływ na psychikę osoby, która przeżyła takie doświadczenie

Doświadczenie z pogranicza śmierci (NDE) ma ogromny wpływ na psychikę osób, które przeżyły takie doświadczenie – wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Podróże astralne.

NDE

Dużo osób po przeżyciu NDE stara się zmienić swoje życie na lepsze. Zaczynają oni korzystać z życia jak najbardziej jest to możliwe. Takie osoby wiedzą, że po śmierci czeka ich to, co widzieli. Zmienia się także ich pogląd na świat i na sprawy duchowe. Zaczynają prowadzić życie bardziej uduchowione. Czytają literaturę związaną z doświadczeniami z pogranicza śmierci i/lub eksterioryzacją. Osoby te są pewne, że po śmierci istnieje dalsze życie. Czasami zmieniają się ich poglądy religijne, które zostały obalone po przeżyciu śmierci klinicznej i jest to niezależne od tego, jakiego są wyznania religijnego. Spotkanie tzw. Świetlistej Istoty powoduje wielkie zmiany w świadomości osób, które taką istotę spotkały.

Widać więc, że doświadczenia z pogranicza śmierci znane jako NDE, powodują wstrząs w psychice osób, które przeżyły takie doświadczenie.

 

Reklamy