Sposoby na przedłużenie świadomego snu!

Jako że niektóre LD grzeszą długością, która nie zadowala, przygotowałem dla Was zbiór sposobów na przedłużenie świadomego snu.

Pierwszy i chyba najbardziej podstawowym sposobem jest test rzeczywistości. Nie ma dużego znaczenia jaki to będzie test. Wybór należy do Ciebie. Ja osobiście najbardziej preferuję wciąganie powietrza przez nos. Równie dobry jest test w którym patrzysz na ręce.

Drugim sposobem jest po prostu robienie czegoś co niemożliwe jest w świecie prawdziwym. Może to być między innymi latanie jednak możliwości jest tak dużo że nie sposób je wypisać.

Trzeci sposób, a jakże dobry to skupienie się na jakimś przedmiocie, widoku lub czym innym do czego masz dostęp i skupianie się na nim coraz bardziej, dostrzeganie szczegółów i zagłębianie się w te szczegóły jeszcze bardziej.

Czwarty sposób, który jest jednym z łatwiejszych to kręcenie się wokół własnej osi. Kręć się coraz szybciej i coraz szybciej. Sposobu kręcenia się można użyć do teleportacji lub jak to niektórzy mówią zmiany scenerii. Można łączyć przedłużanie z teleportacją, można to jednak zrobić nieumyślnie. Jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na przedłużeniu świadomego snu to skup się na tym. Nie myśl o niczym innym.

Piąty sposób jest również bardzo łatwy. Wystarczy biec przed siebie.

Powyższe sposoby są dobre i w większości przypadków działają. Nie przedłużą LD o kilka godzin, bądź nawet dni, ale kilka dobrych minut na pewno „zarobicie”.

Kacper

Reklamy