Dlaczego warto wychodzić z ciała?

Jedno z często zadawanych pytań. Dlaczego warto wychodzić z ciała? Co to daje. Postanowiłem więc odpowiedzieć na to pytanie, które nurtuje wielu ludzi.

Warto jest praktykować OOBE, gdyż w ten sposób możemy przeżyć wspaniałą i niezwykłą przygodę. Wyobraź sobie, że możesz udać się gdzie tylko zechcesz. Może to być dowolne miejsce, np. Paryż, albo też jakieś miejsce w Świecie Astralnym. Tak naprawdę wszystko to zależy od tego, gdzie zechcesz się udać.

Kolejnym powodem dla którego warto jest praktykować eksterioryzację jest zdobywanie wiedzy. Każda podróż jest źródłem wiedzy, która może się Ci przydać. Czasami taka podróż pomoże Ci zrozumieć to, co się dzieje na świecie. I to w bardzo przyjemny sposób.

Inny powód to po prostu odkrywanie czegoś nowego. Możesz odkryć nowe miejsca w Świecie Astralnym, a także zwiedzić świat. Jeżeli twoim marzeniem jest zwiedzić różne miejsca na Ziemi, eksterioryzacja jest bardzo dobrym sposobem na to. Możesz też odbyć podróż po Wszechświecie, czyli kosmiczną podróż. A także możesz podróżować po Świecie Astralnym, który jest nieograniczony.

A może chcesz być nieograniczony i wolny. Jeśli chcesz mieć nieograniczone możliwości, chcesz przenikać ściany, latać i dobrze się bawić, to OOBE jest jak najbardziej dobrym sposobem. Podróże astralne są niezłą zabawą, okazją do poznania innej rzeczywistości, możliwością odkrycia czegoś nowego.

Właśnie z takich powodów warto podróżować poza ciałem fizycznym. Czy odważysz się zrobić krok naprzód? Czy otworzysz się teraz na nową rzeczywistość? Czy chociaż raz w życiu spróbujesz? Odpowiedz sobie na te pytania. I jeśli odpowiesz, że Tak – zacznij praktykę.

Dawid Wiktor

Reklamy