IV Wyjście z ciała

Ostatnim krokiem jaki został jest bezpośrednie wyjście z ciała fizycznego. Jest to ważny moment. Istnieje wiele technik. Jednak tu ukazane zostanie więcej niż jedna.

I Technika
Poczuj, że stajesz się lekki. Pomyśl: Jak przyjemnie byłoby latać. Wyobraź sobie, że zaczynasz się unosić. Trzymaj się mocno tej wizualizacji, a OOBE powinno się za krótką chwilę zacząć.

II Technika
Trzymaj się nadal wizualizacji, że wspinasz się po linie. Wspinaj się cały czas. Po pewnym czasie znajdziesz się nad swoim ciałem.

III Technika
Zacznij sobie wizualizować, że przekręcasz się na bok. Jest tylko drobna różnica – robisz to ciałem niefizycznym. Powinieneś znaleźć się obok swojego ciała. Teraz pomyśl, że zaczynasz się unosić. Punktem wyjściowym powinno być to, że znajdujesz się nad swoim ciałem.

IV Technika
Wyobraź sobie, że wciągnęło cię tornado. Wizualizuj to sobie jak najmocniej. Przyspieszaj w każdej sekundzie. Poczuj na sobie ten ruch. Przy czubku tornado cię wyrzuca. W tej chwili powinno dojść do szybkiego wyjścia z ciała.

Wszystkie te techniki są równie skuteczne. To od Ciebie zależy, czy będziesz korzystał, z którejś z nich. Możesz przetestować wszystkie i wybrać najlepszą.

Instytut Podróże astralne życzy udanych eksploracji Świata Astralnego.

Reklamy